Наші досягнення

У 2018-2019 н.р. учні 7-9 класів брали участь у районних, обласних олімпіадах та конкурсах:

- Тараненко Марк (9 кл) ІІІ місце (найкращий результат) - ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.

- Тараненко Марк (9 кл) ІІ місце - ІІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.

- Лапчак Олександр (8 кл) (найкращий результат) - ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.

- Тараненко Софія (7 кл) (найкращий результат) - ІІ етап олімпіади з укр. мови і літератури.

- Бакша Олександра (5 кл) ІІІ місце - ІІ етап ХІХ Міжнар. конкурсу з укрраїнської мови ім. П. Яцика.

У 2017-2018 н.р. учні 7-9 класів брали участь у районних та обласних олімпіадах:

- Тараненко Ганна (9 кл) І місце - ІІ етап олімпіади з англ. мови,

- Тараненко Ганна (9 кл) ІІІ місце - ІІІ етап олімпіади з англ. мови,

- Тараненко Марк (8 кл) ІІ місце (найкраший результат) - ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій.